UWOLNIJ SIĘ OD LĘKU

Dołącz do Programu Zaloguj się do życia, który został opracowany na bazie najskuteczniejszej metody pracy z fobią społeczną, czyli terapii poznawczo behawioralnej

To tylko niektóre z pytań mogących świadczyć o lęku społecznym. To problem, który dotyka coraz więcej osób. Fobia społeczna jest jednym z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych. Przez niektórych naukowców uznawana za chorobę cywilizacyjną. Jak donoszą badania, z lękiem zmaga się nawet 7-9% ogólnej populacji. 

Czym jest Program Zaloguj się do życia?

Program pozwoli Ci zwiększyć wiedzę na temat lęku społecznego. Dowiesz się skąd się bierze, kiedy i dlaczego występuje. Poprzez ćwiczenia nauczy Cię przystosowywać do trudnych lub niewygodnych sytuacji. Nasz Program nie jest terapią, ale dzięki Twojej systematycznej pracy z nim pozwoli Ci podnieść jakości życia

Model Programu Zaloguj się do życia skoncentrowany jest na przezwyciężeniu lęku społecznego. Opracowaliśmy go w oparciu o terapię poznawczo – behawioralną. To sprawdzona, skuteczna i rekomendowana metoda pracy z fobią społeczną.

Doskonale wiemy jak trudno jest w wielu miejscach o fachową pomoc. Dlatego stworzyliśmy Program w formie wideo, do którego dostęp ma każdy. Jeśli borykasz się z fobią społeczną lub ten problem dotyczy bliskiej Ci osoby zacznij działać już teraz. Nie pozwól, żeby lęk zdominował życie, ograniczał Twoje możliwości, rozwój i odbierał radość.

 

Przystępując do Programu otrzymasz dostęp do: 

A to wszystko pod opieką znanego psychologa i certyfikowanego psychoterapeuty Łukasza Zdebelaka. Dołącz ponad 1300 osób zadowolonych z Programu3

Struktura Programu

MODUŁ i

DZIEŃ DOBRY

1. Powitanie
2. Opis programu
3. Co możesz osiągnąć?
4. Kim jestem?
5. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ ii

POZNAJCIE SIĘ

1. Powitanie
2. Czym jest lęk?
3. Skąd się bierze lęk?
4. Poznaj Twoje myśli
5. Rodzaje lęku społecznego
6. Przystosuj się do fobii
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ iii

PLANOWANIE

1. Powitanie
2. Co możesz zyskać?
3. Wyznacz cele
4. Złóż fobię na kawałki
5. Ułóż plan
6. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ iv

TEORIA

1. Powitanie
2. Model poznawczo- behawioralny
3. Myśli automatyczne
4. Zniekształcenia poznawcze
5. Zachowania zabezpieczające
6. Technika racjonalnych odpowiedzi
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ v

PRAKTYKA

1. Powitanie
2. Eskpozycja
3. Złap swoje myśli
4. Wskazanie zniekształceń poznawczych
5. Racjonalne odpowiedzi
6. Zbieranie dowodów
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ vi

SPÓJRZ W PRZYSZŁOŚĆ

1. Powitanie
2. Czego uczą mnie doświadczenia?
3. Co robić dalej?
4. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ vii

BONUS

1. Powitanie
2. Sport
3. Suplementacja
4. Dieta
5. Relaksacja
6. Sen
7. Zadanie dla Ciebie

Dlaczego warto?

Nie da się całkowicie odciąć od lęku. To niemożliwe ponieważ zatracilibyśmy wszelkie instynkty obronne. Dlatego z lękiem musisz się zaprzyjaźnić. Poznać go i mechanizmy jego powstawania. Nauczyć się rozróżniać rodzaje lęków i poznawać własne myśli. Kontrolować myśli automatyczne i opanowywać zniekształcenia poznawcze. Analizować zachowania zabezpieczające i oceniać właściwie sytuacje. Stosować technikę racjonalnych odpowiedzi.

Nauczysz się tego z naszym Programem. Pomogą Ci w tym specjalnie opracowane ćwiczenia, zadania do wykonania, wskazówki i porady. Dzięki formule Programu tempo pracy możesz dostosować do swoich potrzeb i warunków. A do materiałów psychoedukacyjnych bez problemu wrócisz w każdej chwili, wielokrotnie. Stacjonarna terapia trwa średnio 12- 15 spotkań – to koszt prawie 2500 zł. Czasem leczenie trwa nawet kilka lat…  

Dołączając do Programu
otrzymasz stałe wsparcie

Dołącz do 1300 osób biorących udział w kursie. Wszyscy się wspieramy. Program da Ci możliwość przynależenia do dedykowanej grupy, która została utworzona specjalnie z myślą o walce z fobią społeczną. Społeczność, która służy wsparciem i wymianą doświadczeń. Za stronę merytoryczną Programu i grupy odpowiada psychoterapeuta poznawczo –behawioralny Łukasz Zdebelak.

Opinie uczestników

Często zadawane pytania

Cały materiał Programu otrzymasz na zamkniętej platformie, gdzie znajdziesz 7 modułów i 43 lekcje wideo. Wystarczy Ci dostęp do internetu, czy to w telefonie komórkowym, czy na tablecie lub komputerze. 

Program dostępny jest tylko w zestawie z kursem 20 najskuteczniejszych technik do radzenia sobie z fobią społeczną. Przejdź na kursu i zapoznaj się z dalszymi instrukcjami. 

Licencja wygaśnie pod koniec maja w 2024 roku. Dlatego spokojnie będziesz mógł wrócić do materiałów, które Cię najbardziej interesują lub przejść cały Program wielokrotnie. 

Dostęp do nagrań video, materiałów, grupy i całej platformy otrzymasz od razu.Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email:
program@spolecznafobia.pl

Łukasz Zdebelak

certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny – certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), ukończył Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, ubiega się o Europejski Certyfikat Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT) 

• psycholog – absolwent Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza