POKONAJ SWÓJ LĘK

Dołącz do Programu Zaloguj się do życia, który został opracowany na bazie najskuteczniejszej metody pracy z fobią społeczną, czyli terapii poznawczo behawioralnej

unikanie
 • Unikasz bycia w centrum uwagi?
 • Czy są sytuacje społeczne, które Cię niepokoją?
 • Paraliżuje Cię myśl o wystąpieniu publicznym?
 • Boisz się spotkań zawodowych lub prywatnych?
 • Martwisz się nieustannie, że mogłeś zrobić coś lepiej?
 • Snujesz w głowie katastroficzne wizje przyszłości?
 • A może czujesz, że ludzie postrzegają Cię negatywnie lub źle oceniają?

To tylko niektóre z pytań mogących świadczyć o lęku społecznym. To problem, który dotyka coraz więcej osób. Fobia społeczna jest jednym z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych. Przez niektórych naukowców uznawana za chorobęcywilizacyjną. Jak donoszą badania, z lękiem zmaga się nawet 7-9% ogólnej populacji.

Czym jest Program Zaloguj się do życia?

Model Programu Zaloguj się do życia skoncentrowany jest na przezwyciężeniu lęku społecznego. Opracowaliśmy go w oparciu o terapię poznawczo – behawioralną. To sprawdzona, skuteczna i rekomendowana metoda pracy z fobią społeczną.

Doskonale wiemy jak trudno jest w wielu miejscach o fachową pomoc. Dlatego stworzyliśmy Program w formie wideo, do którego dostęp ma każdy. Jeśli borykasz się z fobią społeczną lub ten problem dotyczy bliskiej Ci osoby zacznij działać już teraz. Nie pozwól, żeby lęk zdominował życie, ograniczał Twoje możliwości, rozwój i odbierał radość.

 

Przystępując do Programu otrzymasz dostęp do: 

 • 7 modułów tematycznych
 • 43 lekcji w oparciu o terapię poznawczo - behawioralną
 • kilka godzin materiałów wideo
 • zamkniętej grupy wsparcia utworzonej dla wszystkich uczestników Programu
 • zestawu ćwiczeń i materiałów do samodzielnej pracy z lękiem

A to wszystko pod opieką znanego psychologa i certyfikowanego psychoterapeuty Łukasza Zdebelaka.

Struktura Programu

MODUŁ i

DZIEŃ DOBRY

1. Powitanie
2. Opis programu
3. Co możesz osiągnąć?
4. Kim jestem?
5. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ ii

POZNAJCIE SIĘ

1. Powitanie
2. Czym jest lęk?
3. Skąd się bierze lęk?
4. Poznaj Twoje myśli
5. Rodzaje lęku społecznego
6. Przystosuj się do fobii
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ iii

PLANOWANIE

1. Powitanie
2. Co możesz zyskać?
3. Wyznacz cele
4. Złóż fobię na kawałki
5. Ułóż plan
6. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ iv

TEORIA

1. Powitanie
2. Model poznawczo- behawioralny
3. Myśli automatyczne
4. Zniekształcenia poznawcze
5. Zachowania zabezpieczające
6. Technika racjonalnych odpowiedzi
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ v

PRAKTYKA

1. Powitanie
2. Eskpozycja
3. Złap swoje myśli
4. Wskazanie zniekształceń poznawczych
5. Racjonalne odpowiedzi
6. Zbieranie dowodów
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ vi

SPÓJRZ W PRZYSZŁOŚĆ

1. Powitanie
2. Czego uczą mnie doświadczenia?
3. Co robić dalej?
4. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ vii

BONUS

1. Powitanie
2. Sport
3. Suplementacja
4. Dieta
5. Relaksacja
6. Sen
7. Zadanie dla Ciebie

Ile kosztuje dostęp do Programu?

zł444
244
 • roczny dostęp do materiałów wideo
 • 30 dni na rezygnację
 • dostęp do materiałów i ćwiczeń

Dlaczego warto?

Nie da się całkowicie odciąć od lęku. To niemożliwe ponieważ zatracilibyśmy wszelkie instynkty obronne. Dlatego z lękiem musisz się zaprzyjaźnić. Poznać go i mechanizmy jego powstawania. Nauczyć się rozróżniać rodzaje lęków i poznawać własne myśli. Kontrolować myśli automatyczne i opanowywać zniekształcenia poznawcze. Analizować zachowania zabezpieczające i oceniać właściwie sytuacje. Stosować technikę racjonalnych odpowiedzi.

Nauczysz się tego z naszym Programem. Pomogą Ci w tym specjalnie opracowane ćwiczenia, zadania do wykonania, wskazówki i porady. Dzięki formule Programu tempo pracy możesz dostosować do swoich potrzeb i warunków. A do materiałów psychoedukacyjnych bez problemu wrócisz w każdej chwili, wielokrotnie. W cenie 3 spotkań z psychoterapeutą (średnio to 150 zł godzina) otrzymasz dostęp do materiałów ważnych przez cały rok. Średnio terapia trwa od 12- 15 spotkań – to koszt prawie 2500 zł. Czasem leczenie trwa nawet kilka lat…  Jeżeli cena przewyższa Twoje aktualne możliwości, nasz operator płatności oferuje zakup w formie ratalnej. 

Jesteśmy przekonani, że polubisz nasz Program. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu program nie spodoba Ci się, masz prawo zwrócić go w ciągu 30 dni. Zapewniamy zwrot pieniędzy.

Już nie musisz codziennie walczyć ze strachem, który niszczy Cię i może doprowadzić nawet do depresji. Pokonaj całkowicie lęk społeczny i naucz się przystosowywać do trudnych lub niewygodnych sytuacji. Nasz Program nie jest terapią, ale dzięki Twojej systematycznej pracy z nim pozwoli Ci podnieść jakości życia. 

 • 30 dni na zwrot
  bez podawana przyczyny
 • MOŻLIWOŚĆ
  PłatnośCI ratalnej
 • Dostęp do materiałów
  przez cały rok
 • Grupa wsparcia
 • opieka
  EKSPERTA

Dołączając do Programu
otrzymasz stałe wsparcie

Korzystając z naszego Programu w każdej chwili otrzymasz pomoc. Program da Ci możliwość
przynależenia do dedykowanej grupy, która została utworzona specjalnie z myślą o walce z fobią społeczną. Nasza grupa to społeczność, która służy wsparciem i wymianą doświadczeń. Za stronę merytoryczną Programu i grupy odpowiada psychoterapeuta poznawczo –behawioralny Łukasz Zdebelak. To bezpośrednio on odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Program polecają

Często zadawane pytania

Dostęp do platformy będziesz miał przez cały rok. Licencja wygaśnie pod koniec maja w 2021 roku. Dlatego spokojnie będziesz mógł wrócić do materiałów, które Cię najbardziej interesują lub przejść cały Program wielokrotnie. 

Program z dostępem do grupy wsparcia będziesz mógł zakupić w oknie sprzedażowym między 8, a 21 czerwca 2020 rok. Jednak nie wszytko stracone! Po tym terminie także możliwe będzie nabycie dostępów do materiałów zawartych w kursie. 

Cały materiał Programu otrzymasz na zamkniętej platformie, gdzie znajdziesz 7 modułów i 43 lekcje wideo. Wystarczy Ci dostęp do internetu, czy to w telefonie komórkowym, czy na tablecie lub komputerze. 

Startujemy 22 czerwca i zapewniamy wsparcie przez pierwsze 4 tygodnie Programu, do 19 lipca. Dostęp do grupy i materiałów wideo  będziesz miał przez okrągły rok

Dostęp do nagrań video, materiałów, grupy i całej platformy otrzymasz od razu po zakupie. 

Aby rozpocząć Program należy kliknąć DOŁĄCZ DO PROGRAMU następnie postępować wg wskazówek. Zintegrowany system już sam pokieruje Cię dalej, następnie po opłaceniu otrzymasz na wskazany adres e-mail indywidualny login i hasło. Za pomocą tych danych będziesz mógł od razu korzystać  platformy, w dowolnym czasie 24/7 i dowolnym miejscu!

Nie. Dostęp do materiałów masz cały rok, możesz dostosować tempo pracy do swoich potrzeb i warunków.

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu

Jeżeli uznasz, że ten Program nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni. Wierzymy w wartość tego programu. Po prostu napisz na program@spolecznafobia.pl, a zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

Program możesz zakupić w systemie ratalnym. Po wypełnieniu danych w formularzu zamówienia i kliknięciu “Zamawiam i płace” Twoim oczom ukarze się panel operatora Tpay.com. Należy wybrać ikonę “Przelew “, a następnie “Raty Tpay.com”. Szczegółowe informacje uzyskasz na stronie naszego operatora płatności kliknij tuCo, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email:
program@spolecznafobia.pl

Łukasz Zdebelak

certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny – certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), ukończył Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, ubiega się o Europejski Certyfikat Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT) 

• psycholog – absolwent Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza