POKONAJ SWÓJ LĘK

Dołącz do Programu Zaloguj się do życia, który został opracowany na bazie najskuteczniejszej metody pracy z fobią społeczną, czyli terapii poznawczo behawioralnej

unikanie

To tylko niektóre z pytań mogących świadczyć o lęku społecznym. To problem, który dotyka coraz więcej osób. Fobia społeczna jest jednym z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych. Przez niektórych naukowców uznawana za chorobęcywilizacyjną. Jak donoszą badania, z lękiem zmaga się nawet 7-9% ogólnej populacji.

Czym jest Program Zaloguj się do życia?

Model Programu Zaloguj się do życia skoncentrowany jest na przezwyciężeniu lęku społecznego. Opracowaliśmy go w oparciu o terapię poznawczo – behawioralną. To sprawdzona, skuteczna i rekomendowana metoda pracy z fobią społeczną.

Doskonale wiemy jak trudno jest w wielu miejscach o fachową pomoc. Dlatego stworzyliśmy Program w formie wideo, do którego dostęp ma każdy. Jeśli borykasz się z fobią społeczną lub ten problem dotyczy bliskiej Ci osoby zacznij działać już teraz. Nie pozwól, żeby lęk zdominował życie, ograniczał Twoje możliwości, rozwój i odbierał radość.

 

Przystępując do Programu otrzymasz dostęp do: 

A to wszystko pod opieką znanego psychologa i certyfikowanego psychoterapeuty Łukasza Zdebelaka.

Struktura Programu

MODUŁ i

DZIEŃ DOBRY

1. Powitanie
2. Opis programu
3. Co możesz osiągnąć?
4. Kim jestem?
5. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ ii

POZNAJCIE SIĘ

1. Powitanie
2. Czym jest lęk?
3. Skąd się bierze lęk?
4. Poznaj Twoje myśli
5. Rodzaje lęku społecznego
6. Przystosuj się do fobii
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ iii

PLANOWANIE

1. Powitanie
2. Co możesz zyskać?
3. Wyznacz cele
4. Złóż fobię na kawałki
5. Ułóż plan
6. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ iv

TEORIA

1. Powitanie
2. Model poznawczo- behawioralny
3. Myśli automatyczne
4. Zniekształcenia poznawcze
5. Zachowania zabezpieczające
6. Technika racjonalnych odpowiedzi
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ v

PRAKTYKA

1. Powitanie
2. Eskpozycja
3. Złap swoje myśli
4. Wskazanie zniekształceń poznawczych
5. Racjonalne odpowiedzi
6. Zbieranie dowodów
7. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ vi

SPÓJRZ W PRZYSZŁOŚĆ

1. Powitanie
2. Czego uczą mnie doświadczenia?
3. Co robić dalej?
4. Zadanie dla Ciebie

MODUŁ vii

BONUS

1. Powitanie
2. Sport
3. Suplementacja
4. Dieta
5. Relaksacja
6. Sen
7. Zadanie dla Ciebie

Ile kosztuje dostęp do Programu?

UWAGA: ZAPISY ZAMYKAMY JUŻ 6 PAŹDZIERNIKA 2020

zł444
124
  • roczny dostęp do materiałów wideo
  • opieka certyfikowanego eksperta i grupowe spotkania online
  • zestaw skutecznych ćwiczeń do samodzielnej pracy

Dlaczego warto?

Nie da się całkowicie odciąć od lęku. To niemożliwe ponieważ zatracilibyśmy wszelkie instynkty obronne. Dlatego z lękiem musisz się zaprzyjaźnić. Poznać go i mechanizmy jego powstawania. Nauczyć się rozróżniać rodzaje lęków i poznawać własne myśli. Kontrolować myśli automatyczne i opanowywać zniekształcenia poznawcze. Analizować zachowania zabezpieczające i oceniać właściwie sytuacje. Stosować technikę racjonalnych odpowiedzi.

Nauczysz się tego z naszym Programem. Pomogą Ci w tym specjalnie opracowane ćwiczenia, zadania do wykonania, wskazówki i porady. Dzięki formule Programu tempo pracy możesz dostosować do swoich potrzeb i warunków. A do materiałów psychoedukacyjnych bez problemu wrócisz w każdej chwili, wielokrotnie. W przystępnej cenie otrzymasz dostęp do materiałów ważnych przez cały rok. Średnio stacjonarna terapia trwa od 12- 15 spotkań – to koszt prawie 2500 zł. Czasem leczenie trwa nawet kilka lat…  

Jesteśmy przekonani, że polubisz nasz Program. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu program nie spodoba Ci się, masz prawo zwrócić go w ciągu 30 dni. Zapewniamy zwrot pieniędzy.

Już nie musisz codziennie walczyć ze strachem, który niszczy Cię i może doprowadzić nawet do depresji. Pokonaj całkowicie lęk społeczny i naucz się przystosowywać do trudnych lub niewygodnych sytuacji. Nasz Program nie jest terapią, ale dzięki Twojej systematycznej pracy z nim pozwoli Ci podnieść jakości życia. 

Dołączając do Programu
otrzymasz stałe wsparcie

Korzystając z naszego Programu w każdej chwili otrzymasz pomoc. Program da Ci możliwość
przynależenia do dedykowanej grupy, która została utworzona specjalnie z myślą o walce z fobią społeczną. Nasza grupa to społeczność, która służy wsparciem i wymianą doświadczeń. Za stronę merytoryczną Programu i grupy odpowiada psychoterapeuta poznawczo –behawioralny Łukasz Zdebelak. To bezpośrednio on odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Opinie uczestników

Często zadawane pytania

Dostęp do platformy będziesz miał prawie przez cały rok. Licencja wygaśnie pod koniec maja w 2021 roku. Dlatego spokojnie będziesz mógł wrócić do materiałów, które Cię najbardziej interesują lub przejść cały Program wielokrotnie. 

Do programu możesz przystąpić w oknie zapisów między 22 września, a 6 października br.  Po tym terminie nie będzie można zakupić Programu ze wsparciem. 

Cały materiał Programu otrzymasz na zamkniętej platformie, gdzie znajdziesz 7 modułów i 43 lekcje wideo. Wystarczy Ci dostęp do internetu, czy to w telefonie komórkowym, czy na tablecie lub komputerze. 

Startujemy 7 października i zapewniamy wsparcie przez pierwsze 4 tygodnie Programu, do 7 listopada. Dostęp do grupy i materiałów wideo będziesz miał do końca maja 2021. 

Dostęp do nagrań video, materiałów, grupy i całej platformy otrzymasz od razu po zakupie. 

Aby rozpocząć Program należy kliknąć DOŁĄCZ DO PROGRAMU następnie postępować wg wskazówek. Zintegrowany system już sam pokieruje Cię dalej, następnie po opłaceniu otrzymasz na wskazany adres e-mail indywidualny login i hasło. Za pomocą tych danych będziesz mógł od razu korzystać  platformy, w dowolnym czasie 24/7 i dowolnym miejscu!

Nie. Dostęp do materiałów masz do końca marca 2021, możesz dostosować tempo pracy do swoich potrzeb i warunków.

Jeżeli uznasz, że ten Program nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni. Wierzymy w wartość tego programu. Po prostu napisz na program@spolecznafobia.pl, a zwrócimy Ci 100% pieniędzy.Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email:
program@spolecznafobia.pl

Łukasz Zdebelak

certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny – certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), ukończył Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, ubiega się o Europejski Certyfikat Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT) 

• psycholog – absolwent Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza